Aktualnie nie trwa żaden konkurs, zapraszamy do śledzenia nowości na naszym fb.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy majdansky.pl należący do „ZŁOTNIK” Teresa Majdańska, 66-010 Nowogród Bobrzański ul. Kościuszki 10

2. Konkurs obowiązuje od środy 10.11.2017 od godziny 18:00 do poniedziałku 19.11.2017 do godziny 23.59.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 21.11.2017 roku.

4. Nagrodą w konkursie jest pierścionek złoty z cyrkoniami pr. 0,585 widoczny w poście jako grafika konkursowa.

5. Zadanie konkursowe polega na polubieniu fanpagea majdansky.pl, udostępnieniu posta konkursowego (musi być widoczny publiczna), polubieniu postu konkursowego oraz opisaniu w poście dlaczego to właśnie Ty chciałabyś/chciałbyś otrzymać ten pierścionek.

6. Spośród wpisów w komentarzach pod grafiką konkursową zgłoszonych do konkursu, organizator wybierze jej zdaniem najciekawsze uzasadnienie.

7. Każdy uczestnik konkursu może dodać tylko jeden wpis w komentarzu pod grafiką konkursową organizatora.

8. Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, że jest autorem wpisu, i że wyraża zgodę na opublikowanie go na stronie www.majdansky.pl oraz na profilach społecznościowych sklepu.

9. Po ogłoszeniu wyników konkursu autor wpisu nagrodzonego zobowiązuje się do zgłoszenia się do organizatora w celu podania danych adresowych do wysyłki nagrody oraz rozmiaru pierścionka jaki ma zostać wysłany

10. Nagroda zostanie wysłana osobie nagrodzonej nie później niż do 20 dni roboczych od dnia dostarczenia organizatorowi danych niezbędnych do wykonania pierścionka tj. rozmiar pierścionka oraz danych wysyłkowych.

10. Osoby nagrodzone zobowiązane są skontaktować się z organizatorem konkursu w przeciągu 7 dni od terminu ogłoszenia wyników.

11. Kontakt z organizatorem konkursu możliwy jest drogą mailową (pod kontakt@majdansky.pl) lub telefoniczną (tel. 602232426) lub poprzez prywatną wiadomość wysłaną na facebookowy profil https://www.facebook.com/jubiler.majdansky/